درباره ما:

به وب سایت موسسه برنامه ریزی عصبی – زبانی خوش آمدید.

این وب سایت شما را با بسیاری از شیوه ها و روش های تقویت توانمندی ها و مهارت های فردی، بین فردی، ارتباطی و سازمانی آشنا می کند. اطلاعاتی که این وب سایت در اختیار شما قرار می دهد برگرفته از تکنیک ها، روش ها و الگوهای برنامه ریزی عصبی – زبانی است.
 
هدف از تاسیس موسسه برنامه ریزی عصبی – زبانی ارائه آموزش های لازم برای آن دسته از افرادی است که به دنبال تغییر و تحولی بزرگ در زندگی خود، چه در زندگی خصوصی و خانواده، چه در محیط کار و چه در روابط اجتماعی با دیگران هستند، می باشد.

مخاطبان موسسه

هدف موسسه برنامه ریزی عصبی – زبانی ارائه آموزش در قالب کارگاه ها و دوره های آموزشی برای کسانی است که می خواهند در محیط کاری و حرفه ای خود به موفقیت های بزرگ دست یابند. مخاطبین این موسسه می توانند شامل افراد، مدیران، دانشجویان، استادان، پزشکان، مهندسان، معلمان، روانشناسان، دیپلمات ها، باشند که به دنبال افزایش کارایی و دست یافتن به اهداف کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت هستند. آموزش های این موسسه به گونه ای طراحی شده که به اقتضای نیاز مخاطبین مهارت های لازم را در جهت برنامه ریزی و نایل شدن به اهداف در اختیار آنان قرار می دهد.

آموزش نیروی انسانی نهادها و سازمان ها

موسسه برنامه ریزی عصبی – زبانی برگزاری کارگاه ها، همایش ها و دوره های آموزش برای نهادها و سازمان های دولتی و بخش های خصوصی را نیز در دستور کار خود قرار داده است. ارائه مهارت های نوین، در پرتو تحولات کنونی در جهان و با توجه به توسعه و پیشرفت فن آوری های ارتباطات و اطلاعات، نیروی انسانی هر سازمانی نیازمند به روز شدن و کسب مهارت های جدید در محیط حرفه ای و کاری است. مهمترین و بزرگ تری سرمایه هر سازمانی نیروی انسانی کیفی آن سازمان می باشد. موسسه یرنامه ریزی عصبی – زبانی با بکارگیری از جدیدترین شیوه های آموزشی مهارت های جدیدی را اختیار مدیران، کارشناسان و کارکنان نهادها، سازمان ها و شرکت های خصوصی قرار می دهد.
 
آمورش دوره های برنامه ریزی عصبی – زبانی

کسانی که علاقه مند به فراگیری و آموختن اصول، فنون و الگوهای برنامه ریزی عصبی – زبانی هستند، موسسه دوره هایی را به صورت کارگاه های آموزشی در چهار سطح مقدماتی، عمومی، تخصصی و مربیگری ارائه می دهد. تعداد شرکت کننده ها در این دوره محدود بوده و نحوه آموزش در این دوره ها، علاوه بر آشنا کردن داوطلبان با هریک از تکنیک های برنامه ریزی عصبی – زبانی، به صورت عملی و با مشارکت شرکت کننده ها انجام می گیرد. به منظور آشنایی بیشتر با برنامه ریزی عصبی – زبانی  به این صفحه مراجعه کنید.
 
 
موسسه برنامه ریزی عصبی – زبانی اطلاعات مرتبط به برنامه های خود را در این وب سایت در بخش های زیر طبقه بندی و ارائه می دهد:
 

ما در موسسه برنامه ریزی عصبی – زبانی به دنبال توسعه و به روز کردن اطلاعات موجود در این وب سایت نیز هستیم. اگر چنانچه شما اطلاعات مورد نیاز خود را در آن پیدا نمی کنید، حتما به ما اطلاع دهید و ما خوشحال خواهیم شد تا با توجه به نیاز شما اطلاعات موجود را گسترش دهیم. در ضمن اگر نظراتی در مورد موسسه و مطالب این وب سایت دارید، از طریق ایمیل به نشانی info @ nlpinst . com یا با شبکه های اجتماعی ما در ارتباط باشید.

2 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
170 ساعت ویدئو
8 دوره آموزشی